מורה להוראה מותאמת ברמת גן

מורה להוראה מותאמת ברמת גן מעבירה שיעורים פרטיים בביתה ומסייעת לתלמידים ליישר קו עם תוכנית הלימודים והקצב הבית ספרי. בעזרת הוראה מתקנת ניתן ליצור אצל התלמידים חווית לימודים מהנה וחיובית המעלה את הביטחון העצמי ומחזירה את המוטיבציה. מורה להוראה מתקנת תדע לאבחן את האתגרים והקשיים הייחודיים לכל תלמיד. ולהתמודד עמם בצרכים יצירתיות. כמו כן חשוב לציין שלא רק תלמידים מתקשים יוכלו להיעזר בהוראה מותאמת (מתקנת). כמעט כל תלמיד יוכל להרוויח ולמצות את הפוטנציאל שלו עד תום כאשר יפנה למורה להוראה מותאמת ברמת גן או במקום מגוריו. שיעורים פרטיים, אחד על אחד, הניתנים על ידי מורה להוראה מתקנת ומותאמים באופן אישי לתלמיד יוכלו לספק לתלמיד את התנאים להגיע הכי רחוק שיוכל.   

מורה להוראה מותאמת ברמת גן: על יתרונות הלמידה האקטיבית

שיעורי הוראה מותאמת בשפה שמים את התלמיד במרכז. שלא כמו בבתי הספר הפועלים בגישה לימודית ממוקדת מורה. ומותירים את התלמידים פאסיביים. שיעורי הוראה מתקנת עובדים בגישה ממוקדת תלמיד. הם מתייחסים לשלב ההתפתחותי שבו נמצא כל תלמיד, לחוזקות שלו, לתחביבים שלו, ובונים אסטרטגיות למידה מותאמות. לאחר אבחון התלמיד, והבנה של נקודות החולשה שלו המורה להוראה מתקנת מפעילה אסטרטגיות מתאימות לפתירתן. למידה אקטיבית וחווייתית מעמיקה את ההבנה של התלמידים בחומר ועוזרת לו להיטמע. למידה עקיפה ולא מודעת מאפשרת לתלמידים לרכוש ידע באופן טבעי. כשהלמידה מתרחשת באמצעות משחקים התלמידים מתחברים לתוכן בצורה ראשונית ואינסטינקטיבית. מבלי להבין שהם בעצם לומדים.

הלימוד נעשה באמצעות שילוב שיטות הוראה מגוונות וחווייתיות, המאפשרות לכל תלמיד ללמוד בצורה שמסייעת לו להגיע לתוצאות חיוביות. באמצעות התייחסות אישית לכל תלמיד, המורה מצליחה להפוך את תהליך הלמידה לחוויה אינטימית ומותאמת לכל תלמיד בנפרד. התלמידים הם חלק אינטגרלי מתהליך הלמידה, ומצופה מהם להיות פעילים ומעורבים בתהליך.

ללמוד לקרוא בכיף ובקלות

התפירה של שיטת ההוראה לפי הצרכים הייחודיים של כל תלמיד, מעבר להיותה מקדמת את התלמיד, היא גם גורמת לו להרגיש שהוא חשוב, ושרואים אותו. ככלל, תוצר נלווה של שיעורי ההוראה המתקנת הוא טיפוח הביטחון העצמי ותחושת המסוגלות. תחושת ההצלחה היא אחת המניעים החזקים ביותר להמשך המסע הלימודי של התלמידים. לכן יש חשיבות גדולה לבניית מערך שיעור בצורה בה התלמיד יחווה הצלחות קטנות בכל שלב.

יש לציין שההורים הם חלק בלתי נפרד מהתהליך. והם סוג של תומכי למידה כי לצורך הטמעה חזקה של עוגני הקריאה יש צורך בתרגול יומיומי, גם אם קצרצר. התרגול היום-יומי והתמיכה המתמדת של ההורים בתהליך הלמידה הם מנוע מרכזי שמסייע להצלחה.

הקשר האישי שנוצר בין המורה להוראה מתקנת לתלמיד חשוב לתהליך הלמידה. אט אט נוצר ביניהם קשר שמבוסס על הבנה עמוקה של צרכיו של התלמיד. מורה להוראה מתקנת מעניקה לתלמיד כלים להתפתחות אישית ולימודית. כמו גם מייצרת סביבה תומכת שמעודדת תחושת ביטחון ומסוגלות. בזכות הקשר האישי התלמידים מקבלים תחושת יציבות ותמיכה שמאפשרת להם להתפתח ולפרוח.

מוזמנים ליצור קשר

Scroll to Top